2014. január 28., kedd

Sziasztok! \(°3°)/
Ma egy kis IDÉZETTEL készültem

Háááát...nekem volt egy ilyesmi szitum. :) .
Van egy "Pasim" akivel folyton járunk...szakítunk...járunk...szakítunk és az egész szerelmünk első osztályosan kezdődött.A barátom neve Boti.Na...térjünk vissza a szitura...szóval majdnem 1 éves kapcsolat volt és bele szerettem az egyik osztály társamba Márkba .Folyton róla álmodtam és rá gondoltam,de Botit is szerettem és most is szeretem.És egyre jobban távolodtunk egymástól. :'( .Utána rájöttem,hogy Boti az életem nagy SZERELME!
Még hozok témákat ;)

                                                                        VÉGE

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése